خرید ضایعات آهن و 2 فلز دیگر

ضایعات
مهم ترین فاکتور ها در خرید ضایعات آهن
ژانویه 1, 2020
خرید ضایعات
مرکز خرید ضایعات آهن کجاست؟
فوریه 25, 2020

خرید و یا فروش ضایعات آهن به چه ویژگی هایی بستگی دارد؟

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی در خصوص نحوه خرید ضایعات آهن و همچنین سایر فلزات به دست آورید.

همچنین اگر می خواهید در مورد فواید خرید این ضایعات اطلاعاتی به دست آورید می توانید مطالب قبلی سایت را مطالعه کند.

صنعت ضایعات فلزات ممکن است به اندازه دیگر صنایع فریبنده نباشد، اما به همان اندازه مهم است. نه تنها به محیط زیست، بلکه می توانید بازیافت، چرخه زدایی و تبادلات فلزات دور ریخته شده خود را  با فروش و یا خرید ضایعات اهن انجام دهید.

نکته مهم اینجاست که در مورد انواع فلزات، آنچه در آنها استفاده می شود و همچنین از ارزش آن ها اطلاع داشته باشید.

جدا کردن و مرتب سازی ضایعات خود در انواع مختلف اولین قدم است. یک آهنربا می تواند در جدا کردن فلز به دو دسته اصلی به شما کمک کند. یکی آهن (که آهن ربا جذب می کند) و دیگری دسته غیر آهنی.

خرید ضایعات

تشخیص و شناخت انواع فلزات

با شناخت انواع ضایعات راحت تر می توان آن ها را شناسایی کرد. اگر چه به یاد داشته باشید، ارزش ضایعات به مقدار، کیفیت و نوع ماده ای که به حیاط ضایعات می آورید بستگی دارد. این راهنمای سریع به شما کمک می کند تا ضایعات صحیح را تشخیص داده و به دنبال فرصت هایی باشید که بتوانید آنها را پیدا کنید.

آلومینیوم

این نوع فلزات معمولا از رایج ترین ضایعات هستند. شما می توانید آلومینیوم را در قوطی های نوشابه خود، فویل های بسته بندی مواد غذایی دور ریخته شده، یک قاب درب تمام صفحه یا پنجره ها پیدا کنید. واحدهای تهویه مطبوع و موبایل های قدیمی خود را بررسی کنید، آنها به احتمال زیاد سیم کشی آلومینیومی خواهند داشت.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
2 نکته مهم در مورد خرید ضایعات آهن

برنج

پیدا کردن برنج در خانه آسان است. واحد تهویه مطبوع شما مکان خوبی برای شروع این کار می باشد. موارد دیگری مانند دستگیره درها، ظروف برنجی و فریم های تختخواب قدیمی از برنج ساخته شده اند. شما می توانید برای هر بشکه برنج حدود $ 1.10 دلار دریافت کنید. در سیم کشی وسایل الکترونیکی قدیمی نیز به دنبال برنج باشید.

برای خرید ضایعات آهن با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + دو =

تماس سریع