2 نکته مهم در مورد خرید ضایعات آهن

3 فایده مهم خرید ضایعات آهن
دسامبر 11, 2019
ضایعات

همانطور که می دانید برای فروش و خرید ضایعات آهن می توانید از خدمات برترین مجموعه در زمینه خرید ضایعات یعنی ضایعات ایران استفاده کنید.

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را در خصوص خرید ضایعات آهن و همچنین بازیافت آن در اختیارتان قرار دهیم.

فواید خرید ضایعات آهن

یکی از مهم ترین فواید خرید ضایعات آهن این است که از آهن الات استفاده بهینه می شود همچنین با بازیافت ضایعات و باعث می شود تا این آهن آلات به طبیعت آسیبی وارد نکنند.

چرا بازیافت

آهن آلات بازیافتی آهن آلاتی هستند که شامل ضایعات فلزاتی از جمله آهن، استیل، استیل های ضد زنگ و همچنین چدن می شوند.

منبع تولید این نوع ضایعات از ماشین ها و خودرو های قدیمی و اسقاطی شده، لوازم منزل و قطعات و مصالح استفاده شده در ساخت خانه، کشتی ها، قوطی مواد غذایی، بطری ها و کنسرو ها و … می باشد.

با بازیافت و خرید ضایعات آهن می توان فواید و کاربرد های بسیار فوق العاده ایی برای طبیعت و همچنین از نظر مالی به دست آورد.

با بازیافت ضایعات آهن می توان تولید و انتشار گاز های گلخانه ایی را کاهش داد و همچنین برای تولیدات کارخانه ها تولید مواد اولیه و مورد نیاز را کاهش داد.

برای مثال می توان گفت که با بازیافت 75 درصد انرژی کمتری در تولید استیل استفاده می شود تا اینکه بخواهید از مواد اولیه برای تولید مجدد آن استفاده کنید.

خرید ضایعات

تمامی استیل ها قابل بازیافت هستند.

خرید ضایعات آهن برای محیط زیست نیز بسیار مفید و کاربردی می باشد. بسیاری از کارخانه ها می توانند ضایعات آهنی و همچنین غیر آهنی را بازیافت می کنند. در این بازیافت ها قطعات آهن به قطعه ها و تراشه ها و ورقه های خیلی کوچک تر خرد و تبدیل می شود همچنین با استفاده از آهنربا ها و مگنت های مخصوص قطعات فلزی از قطعات غیر فلزی جدا می شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
2 کاربرد عمده خرید ضایعات آهن

برای خرید ضایعات آهن می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 8 =

تماس سریع