قیمت خرید ضایعات آهن چقدر است؟

خرید ضایعات
مرکز خرید ضایعات آهن کجاست؟
فوریه 25, 2020
ضایعات صنعتی
بهترین مرکز خرید ضایعات صنعتی کجاست؟
فوریه 1, 2022

آیا از قیمت خرید ضایعات آهن اطلاع دقیقی دارید؟ قیمت این ضایعات به فاکتور های متعددی بستگی دارد.

در مطالب قبلی شما را با مرکز خرید ضایعات آهن آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

قیمت فلزات با توجه به بازارهای جهانی در نوسان است و این در هزینه هایی که ما پرداخت می کنیم منعکس می شود. برای اطمینان از اینکه سود در ضایعات فلزی خود را به حداکثر می رسانید، قیمت های رقابتی را ارائه می دهیم که به روز و مطابق با بهترین نرخ های موجود است.

قیمت خرید ضایعات آهن

ضایعات فلزی شما روی باسکول الکترونیکی ما وزن می‌ شود و ما یک رسید چاپی با جزئیات وزن فلز شما و نرخ فعلی را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

قیمت هر کیلوگرم ضایعات فلزی را چگونه محاسبه کنیم؟

یک تبدیل ساده به شما کمک می کند تا قیمت ضایعات فلزی در هر کیلوگرم را تعیین کنید.

1 تن = 1000 کیلوگرم

به عنوان مثال در کشور های دیگر با جدول قیمت ضایعات فلزی در بالای جدول قیمت ضایعات مس در هر کیلوگرم 3 تا 4.50 پوند خواهد بود. اگر با وزن‌های زیر تن کار می‌کنید، تماس بگیرید تا تخمین قیمت هر کیلوگرم ضایعات فلزی خود را دریافت کنید.

قیمت خرید ضایعات آهن

چگونه می توانید بهترین قیمت ضایعات فلزی را بدست آورید؟

قیمت آهن ضایعاتی به صورت روزانه تغییر می کند. قیمت ضایعات فلزی بر اساس نیاز سازنده و دسترسی به انبار است. اگر یک تولید کننده به کالای خاصی نیاز داشته باشد، قیمت آهن ضایعاتی افزایش می یابد.

درجه بندی ضایعات فلزی و تاثیر آن بر قیمت ها

قیمت خرید ضایعات فلزی تحت تأثیر عیار فلز است. فلزات دارای طبقه بندی های مختلفی هستند که آن ها را به درجه بالاتر یا پایین تر تبدیل می کند، ما در زیر اطلاعات بیشتری در مورد گریدهای مختلف ارائه کرده ایم.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
2 نکته مهم در مورد خرید ضایعات آهن

درجه 1: فلز هیچ آلیاژ مرتبطی در داخل ماده ندارد. ضایعات فلزی نباید خوردگی داشته باشند و باید اندازه و قطر خاصی داشته باشند.

درجه 2: فلزات عموماً از آلیاژ ساخته می شوند و فلز اصلی آن فلزی است که می خواهید ضایع کنید. به عنوان مثال، مس درجه 2 به طور کلی 99٪ خالص است، در حالی که مس درجه 1 100٪ خالص است. فلزات باید از هرگونه آلودگی خارجی تمیز باشند تا به بالاترین سطح درجه بندی (به دست آوردن بهترین قیمت ضایعات فلزی) برسند.

نحوه دریافت قیمت های فعلی ضایعات فلزی

بورس فلزات لندن (LME) نشانه ای از قیمت فلزات به دلار در روز و همچنین داده های تاریخی را ارائه می دهد. ما همیشه توصیه می کنیم برای قیمت روزانه با خریدار ضایعات آهن محلی خود تماس بگیرید.

قیمت ضایعات آهن چه زمانی افزایش می یابد؟

قیمت ضایعات فلزات در بریتانیا تحت تأثیر بسیاری از بازارهای خارجی است. صادرات فولاد ارزان ‌تر چین در طول تاریخ مقصر کاهش قیمت ضایعات بریتانیا بوده است. شاخص   TSI ترکیه یک معیار کلیدی در تجارت جهانی است و اگرچه در سال ‌های اخیر افزایش‌هایی داشته است، اما در سال 2007 و 2008 نبوده است.

همانطور که گفته شد در اوت سپتامبر 2017، شاهد افزایش قیمت LME برای فولاد بودیم، بنابراین پیشنهاد می کنیم برای دریافت بهترین قیمت های ضایعات، بازارها را زیر نظر داشته باشید.

چه ضایعاتی را می توانید بفروشید؟

ما تمام گریدهای فلزات آهنی و غیرآهنی را خریداری می کنیم. ما در حال حاضر نمی توانیم اسقاط خودرو را به عنوان یک سرویس ارائه کنیم.

خدمات جمع آوری و بازیافت ضایعات فلزی بر اساس نیازهای فردی شما ساخته شده است. ما مجموعه‌های حمل ‌و نقل، مجموعه‌های پرش (اندازه‌ های مختلف پرش ‌های موجود از جمله سطل‌های رول آف) و همچنین خدمات را ارائه می ‌دهیم.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
خرید ضایعات آهن و 3 کاربرد فوق العاده

ما می ‌توانیم مجموعه ‌های برنامه‌ ریزی شده منظم یا مجموعه‌های یکباره را در زمان‌هایی متناسب با شما ارائه دهیم.

قیمت ضایعات فلزی در نوسان دائمی است، بنابراین شما همیشه نمی توانید تخمین بزنید که برای هر ضایعاتی که قصد فروش آن را دارید چقدر پول دریافت خواهید کرد. با این حال، داشتن ایده ای از بازار و عواملی که در هر زمان بر قیمت ضایعات فلزی تأثیر می گذارد، به شما کمک می کند تا انتظارات معقولی داشته باشید.

این راهنما، اگرچه معرف قیمت های ضایعات فعلی نیست، به شما بینش بیشتری در مورد تغییر ارزش ضایعات فلزی می دهد.

قیمت خرید ضایعات آهن

عرضه و تقاضا

یک تأثیر اساسی بر ارزش آهن ضایعات عرضه و تقاضا است. برخی از فلزات نسبت به سایرین تقاضای بیشتری دارند، برخی از فلزات کمیاب تر از دیگران هستند.

فلزات آهنی – فلزاتی که حاوی آهن هستند، معمولاً ارزش کمتری نسبت به فلزات غیرآهنی دارند. فلزات غیرآهنی مانند مس، روی و آلومینیوم به اندازه فلزات آهنی مانند فولاد یا آهن در همه جا موجود نیستند، به این معنی که قیمت ضایعات بالاتری دارند.

عرضه و تقاضا نیز همیشه آنطور که به نظر می رسد ساده نیست. بازار ضایعات، چه داخلی و چه بین المللی، در عرضه و تقاضای فعلی و همچنین عرضه و تقاضای مورد انتظار نقش دارد. بازار خاص برای فلزات خاص قابل پیش بینی تر از دیگران است، بنابراین این نیز در ارزش بازار لحاظ می شود.

کیفیت و درجه فلز

درجه و کیفیت فلزی که می فروشید تأثیر قابل توجهی بر قیمتی که به شما پرداخت می شود دارد. فلزات بسته به این دو عامل به طور متفاوتی طبقه بندی می شوند، بنابراین باید قبل از تماس با فروشنده ضایعات انتخابی خود، این را در نظر داشته باشید.

فلز با کیفیت را می توان بازیافت کرد و برای تولید محصولات با ارزش تر و مفیدتر استفاده کرد. فلزات با کیفیت پایین‌ تر فلزاتی که آلوده شده‌اند یا حاوی آثاری از سایر فلزات کمتر مطلوب هستند، باعث کاهش ارزش می‌ شوند. فلز با کیفیت خوب می تواند مورد استفاده مطمئن قرار گیرد، فلز با کیفیت پایین می تواند باعث نقص تولید شود، بنابراین ارزش کمتری دارند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
3 فایده مهم خرید ضایعات آهن

قیمت ضایعات آهن چگونه محاسبه می شود؟

قیمت ضایعات بر اساس تناژ است. در برخی کشور ها، بسته به کیفیت، درجه و کمیتی که باید بفروشید، می‌توان ترتیبی داد که آهن ضایعاتی را مستقیماً از شما جمع‌آوری شود. البته، یک تن ضایعات مس خالص ارزش بیشتری نسبت به یک تن فولاد ضد زنگ دارد، اما مقادیر بیشتری از ضایعات بدون توجه به احتمال بیشتری برای جمع آوری باز می شود.

همیشه نرخ های رقابتی برای ضایعات فلزی ارائه داده می شود که مطابق با نرخ های فعلی بازار است. قیمت نهایی که دریافت می کنید، کمیت و کیفیت ضایعات شما و همچنین روندهای بازار فوق را که قبلاً در مورد آنها صحبت کردیم – نادر بودن، عرضه و تقاضا و غیره را در نظر می گیرد.

بازیافت وسایل نقلیه

ضایعات فلزی در همه جا یافت می شود. در حالی که برخی از فلزات – مانند برنج، برنز و آهن – در اقلام روزمره یافت می شوند، برخی از فلزات با ارزش معمولاً در پایان عمر مفید آنها از خودروها بازیابی می شوند.

  • فولاد ضد زنگ – از بدنه خودرو
  • آلومینیوم ریخته گری – از موتور
  • مس – در سیم کشی وسایل الکترونیکی ماشین (مثلاً دستگاه سیم کشی) استفاده می شود.
  • سرب – از باتری
  • نیکل – از مبدل کاتالیزوری (همراه با سایر فلزات گران بها)

همانطور که می بینید، از بین بردن یک وسیله نقلیه می تواند کاملاً سودآور باشد.

برای اطلاع دقیق از قیمت خرید ضایعات فلزی با کارشناسان ما با شماره ۰۹۱۹۴۶۶۰۷۷۴ در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سه =

تماس سریع