مرکز خرید ضایعات آهن کجاست؟

خرید ضایعات آهن و 2 فلز دیگر
ژانویه 13, 2020
قیمت خرید ضایعات آهن چقدر است؟
دسامبر 26, 2021
خرید ضایعات

برای خرید ضایعات آهن و فروش آن به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟ آیا بهترین مرکز خرید ضایعات آهن را می شناسید؟

همانطور که می دانید ضایعات ایران به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید ضایعات آهن در ایران می باشد.

در مطالب قبلی شما را با ضایعات آهن و دو فلز دیگر آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعاتی در مورد این ضایعات به دست آورید.

خرید ضایعات آهن برای بازیافت آن

آیا با بازیافت اهن آلات ضایعاتی آشنایی دارید؟ بازیافت آهن قراضه فرآیندی است و همچنین پایه و اساس یک صنعت قدرتمند است. بازیافت فلزات قراضه شامل بازیابی و پردازش ضایعات فلز از محصولات آخر عمر یا سازه ها و همچنین تولید قراضه می باشد تا بتواند به عنوان ماده اولیه در تولید کالاهای جدید معرفی شود.

گذشته از مزایای زیست محیطی، بازیافت فلز یک فعالیت اقتصادی بسیار قدرتمند است.

هنگام صحبت در مورد بازیافت فلز قراضه، مهم است که بین دو دسته اصلی قراضه: فلز آهنی و فلز غیر آهنی فرق بگذارید. در حالی که فلز آهنی حاوی مقداری آهن است (و در حقیقت، نام آن از اصطلاح لاتین به معنی آهن گرفته شده است)، فلز غیر آهنی حاوی آهن به عنوان یک جزء نیست. ضایعات غیر آهنی شامل آلومینیوم، مس، سرب، نیکل، قلع، روی و سایر موارد است.

روند باریافت آهن آلات

فرآیند قراضه شامل چندین مرحله است. با جمع آوری شروع می شود. در سطح خرد، جمع کننده های قراضه مقادیر کمی قراضه را برای فروش برای حیاط های قراضه جمع می کنند. فلز همچنین توسط فروشندگان قراضه بزرگتر یا از طریق بازیافت حاشیه از تولید کننده های بزرگتر بازیافت می شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
قیمت خرید ضایعات آهن چقدر است؟

فلزات سپس مرتب می شوند، برای حمل و نقل توازن می شوند، خرد می شوند و سپس ذوب می شوند. یک فرآیند تصفیه می تواند شامل استفاده از الکترولیز، سیستم های قدرتمند آهنربا یا فن آوری های دیگر باشد.

مزیت بازیافت آهن آلات

گذشته از انحراف مواد از محل های دفن زباله، از دیگر مزایای مهم بازیافت فلز در مقابل ایجاد فلز بکر می توان به کاهش مصرف انرژی و همچنین در استفاده از مواد دیگر اشاره کرد. به عنوان مثال آلومینیوم بازیافت شده به 95 درصد انرژی کمتری نیاز دارد، در حالی که مس به 90 درصد کمتر و فولاد 56 درصد کمتر نیاز دارد. علاوه بر این، بازیافت یک تن فولاد از استفاده 2500 پوند سنگ آهن، 1400 پوند زغال سنگ و 120 پوند سنگ آهک جلوگیری می کند.

حفظ نرخ بازیافت برای کالاهای غالباً مصرفی می تواند چالش برانگیزتر باشد، مانند در مورد ظروف نوشیدنی آلومینیومی. در کل، میزان بازیافت قوطی های آلومینیومی تنها 49.4 درصد (2016) است، که از 54.5 درصد در سال 2015 کاهش یافته است. به عنوان مثال، در بریتیش کلمبیا که 5 درصد سپرده دارد، نرخ ریکاوری 90.4 درصد (2014) بود.

برای فروش و خرید ضایعات آهن می توانید با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

تماس سریع